Línea de Autobús 32 - Bus 32: Estació del Nord => Passeig Marítim - EMT
Paradas de autobús
- 1 - Marqués de Sotelo
- 2 - Barques - Pl. de l'Ajuntament
- 3 - Pintor Sorolla
- 4 - Palau de Justícia
- 5 - Pont de l'Exposició
- 6 - Palau de l'Exposició
- 7 - Finlàndia - General Gil Dolz
- 8 - Finlàndia - Aragó
- 9 - Centre de Salut Xile
- 10 - Sants Just i Pastor - Lluís de Milà
- 11 - Amistat
- 12 - Sants Just i Pastor - Peris Brell
- 13 - Aiora
- 14 - Sants Just i Pastor - Escultor Esteve Edo
- 15 - Sants Just i Pastor - Serradora
- 16 - Serradora - Poliesportiu
- 17 - Martí Grajales - Serradora
- 18 - Mediterrània - Vicent Brull
- 19 - Mediterrània - Dr. Lluch
- 20 - Passeig Marítim - Mediterrània
- 21 - Passeig Marítim - Pescadors
- 22 - Passeig Marítim - Séquia de la Cadena
- 23 - Hospital Malva-rosa
- 24 - Passeig Marítim - Vicent la Roda
- 25 - Passeig Marítim - Font d'en Carrós
- 26 - Passeig Marítim - Mendizábal