Línea de Autobús 301 - Bus 301: Palma → Port de Pollença (per Autopista) - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Estació Intermodal (Palma)
- 2 - Hospital d'Inca
- 3 - Inca Llevant
- 4 - Crestatx
- 5 - C/ Cecili Metel, 69 (Pollença)
- 6 - CP Joan Mas (Pollença)
- 7 - La Font (Pollença)
- 8 - Polígon de Pollença
- 9 - El Vilar
- 10 - Gotmar (Port de Pollença)
- 11 - Port de Pollença
- 12 - El Pinaret (Port de Pollença)
- 13 - Llenaira (Port de Pollença)