Línea de Autobús 302 - Bus 302: Can Picafort → Palma (per Autopista) - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Oficina Municipal
- 2 - Son Bauló
- 3 - H. es Bauló (Son Bauló)
- 4 - Can Picafort sud 1
- 5 - Ctra. Alcúdia - Artà (Can Picafort)
- 6 - Platja Can Picafort 1
- 7 - Casetes des Capellans 1 (Playa de Muro)
- 8 - Els Pins 1 (Playa de Muro)
- 9 - H. Parc Natural (Platja de Muro)
- 10 - Los Troncos
- 11 - H. Iberostar Playa de Muro (Platja de Muro)
- 12 - Las Gaviotas (Platja de Muro)
- 13 - H. Condesa de la Bahía (Platja d'Alcúdia)
- 14 - Estany dels Ponts
- 15 - Ciutat Blanca
- 16 - Pla del Pinar
- 17 - Entre-mar-i-estany
- 18 - Port d'Alcúdia
- 19 - Av. Prínceps d'Espanya (Alcúdia)
- 20 - Hospital d'Inca
- 21 - Inca
- 22 - Estació Intermodal (Palma)