Línea de Autobús 316 - Bus 316: Can Picafort → Inca - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Talaiot de sa Nineta
- 2 - Oficina Municipal
- 3 - Son Bauló
- 4 - H. es Bauló (Son Bauló)
- 5 - Can Picafort sud 1
- 6 - Ctra. Alcúdia - Artà (Can Picafort)
- 7 - Platja Can Picafort 1
- 8 - Plaça de la Vila (Santa Margalida)
- 9 - Llubí
- 10 - Hospital d'Inca
- 11 - Inca Llevant
- 12 - Estació d'Inca (Inca)