Línea de Autobús 402 - Bus 402: Palma → Sineu - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Estació Intermodal (Palma)
- 2 - Hospital de Son Llàtzer
- 3 - Ses Malloles
- 4 - Alorda (Algaida)
- 5 - Ses Escoles 2 (4016)
- 6 - Pina
- 7 - Comuna de Lloret
- 8 - Lloret
- 9 - Estació Sineu (Sineu)