Línea de Autobús 401 - Bus 401: Cala Millor Sud → Palma - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Av. Badia de Llevant (Cala Millor)
- 2 - Auditòrium Sa Màniga (Cala Millor)
- 3 - H. Hipocampo Palace (Cala Millor)
- 4 - Av. Palmeres (sa Coma)
- 5 - Av. Savines - Av. Palmeres (sa Coma)
- 6 - Hotel Hipotels Mediterráneo (sa Coma)
- 7 - S'Illot
- 8 - Ctra. Son Servera (Portocristo)
- 9 - Mestral (Portocristo)
- 10 - Rambla Rei en Jaume (Manacor)
- 11 - Mossèn Alcover (Manacor)
- 12 - Sa Mora (Manacor)
- 13 - Molí - Hospital 1 (Manacor)
- 14 - Vilafranca
- 15 - Montuïri
- 16 - s'Hostal (Algaida)
- 17 - Can Capes
- 18 - Estació Intermodal (Palma)