Línea de Autobús C1 - Bus C1: Centre Històric - EMT
Paradas de autobús
- 1 - Porta de la Mar
- 2 - Palau de Justícia
- 3 - Carrer de la Pau
- 4 - Plaça de la Reina
- 5 - Llotja - Mercat Central
- 6 - Plaça de l'Ajuntament - Flors
- 7 - Institut Lluís Vives
- 8 - Xàtiva
- 9 - Estació del Nord - Guillem de Castro
- 10 - Teatre Micalet
- 11 - Encarnació - Guillem de Castro
- 12 - Torres de Quart
- 13 - La Bene
- 14 - IVAM
- 15 - Na Jordana
- 16 - Blanqueria - Pare d'Òrfens
- 17 - Torres dels Serrans
- 18 - Plaça del Temple