Línea de Autobús H10 - H10 Pl. Sants => Oílmpic de Badalona - TMB
Paradas de autobús
- 1 - Pg Sant Antoni - Pl Sants
- 2 - Pl de Joan Peiró
- 3 - Pl dels Països Catalans - Estació de Sants
- 4 - Av Roma - Tarragona
- 5 - València - Entença
- 6 - València - Viladomat
- 7 - València - Comte d'Urgell
- 8 - València - Muntaner
- 9 - València - Balmes
- 10 - València - Pg de Gràcia
- 11 - Valencia - Pg de Gràcia
- 12 - València - Roger de Llúria
- 13 - Mercat de la Concepció
- 14 - València - Pg. Sant Joan
- 15 - València - Pg de Sant Joan
- 16 - València - Diagonal
- 17 - València - Lepant
- 18 - València - Padilla
- 19 - València - Dos de Maig
- 20 - València - Rogent
- 21 - València - Muntanya
- 22 - Espronceda - Guipúscoa
- 23 - Guipúscoa - Bac de Roda
- 24 - Guipúscoa - Julián Besteiro
- 25 - Guipúscoa - Treball
- 26 - Guipúscoa - Cantàbria
- 27 - Metro La Pau
- 28 - Guipúscoa - Extremadura
- 29 - Guipúscoa - Biscaia
- 30 - Metro Artigues/Sant Adrià
- 31 - Barri Artigas
- 32 - Sant Roc
- 33 - Alfons XIII - Juan Valera
- 34 - La Salut / Congrés
- 35 - Pavelló Olímpic
- 36 - Av Marquès de Montroig - Pl Pres. Tarradellas