Línea de Autobús 416 - Bus 416: Portocristo - Cala Romàntica - Manacor - Transport públic de Mallorca
Paradas de autobús
- 1 - Ctra. Son Servera (Portocristo)
- 2 - Moll
- 3 - Coves del Drac
- 4 - Cala Magrana
- 5 - Cala Mendia
- 6 - H. Punta Reina (Cala Mendia)
- 7 - Platja Romàntica (Cala Romàntica)
- 8 - Geranis
- 9 - Mossèn Alcover (Manacor)
- 10 - Molí - Hospital 2 (Manacor)
- 11 - Sa Mora (Manacor)
- 12 - Av. Parc - Baix d'es Cos (Manacor)
- 13 - Rambla Rei en Jaume (Manacor)