Línea de Autobús N7 - N7 Diagonal Mar / Fòrum => Pl. Catalunya => Pedralbes - AMB Nitbus
Paradas de autobús
- 1 - Diagonal Mar
- 2 - Diagonal - Josep Pla
- 3 - Diagonal - Selva de Mar
- 4 - Diagonal - Fluvià
- 5 - Diagonal - Parc del Poblenou
- 6 - Diagonal - Rambla del Poblenou
- 7 - Diagonal - Roc Boronat
- 8 - Gran Via - Castillejos
- 9 - Gran Via - Padilla
- 10 - Gran Via - Sardenya
- 11 - Gran Via - Roger de Flor
- 12 - Pg de Sant Joan - Diputació
- 13 - Ausiàs Marc - Bailén
- 14 - Pl Urquinaona - Pau Claris
- 15 - PL Urquinaona - Pau Claris
- 16 - Pl.de Catalunya - Rambla Catalunya
- 17 - Ronda Universitat - Pl. Universitat
- 18 - Aribau - Gran Via
- 19 - Aribau - Aragó
- 20 - Mallorca - Muntaner
- 21 - Casanova - Hospital Clínic
- 22 - Casanova - París
- 23 - Casanova - Diagonal
- 24 - Santaló - Trav de Gràcia
- 25 - Santaló - Mercat Galvany
- 26 - Via Augusta - Amigó
- 27 - Ganduxer - Via Augusta
- 28 - Mitre - Ganduxer
- 29 - Mitre - Doctor Fleming
- 30 - Mitre - Prat de la Riba
- 31 - Manuel Girona - Carles III
- 32 - Benet Mateu - Manuel de Falla
- 33 - Via Augusta - Pau Alcover
- 34 - Pg Bonanova
- 35 - Pg. Reina Elisenda - Major de Sarrià
- 36 - Pg Reina Elisenda - Major de Sarrià
- 37 - Pg. Reina Elisenda - Av. JV Foix
- 38 - Pg Reina Elisenda - Av JV Foix
- 39 - Av Pedralbes - Bisbe Català