Línea de Autobús PR1 - PR1 El Prat de Llobregat (Aeroport Terminal T1 => Aeroport T2) - AMB Bus Metropolità
Paradas de autobús
- 1 - Terminal Aeroport T1
- 2 - Mas Blau
- 3 - Vall d'Aran - Av. del Remolar
- 4 - Estació Rodalies
- 5 - Pl. de la Vila
- 6 - Av. Anselm Clavé - Manuel Bertrand
- 7 - Joan Maragall - Ignasi Iglesias
- 8 - Plaça de Roigé i Badia
- 9 - Ctra. de la Marina - Av. Verge de Montserrat
- 10 - Ctra de la Marina - Catalunya
- 11 - Lleida - Ctra. de la Marina
- 12 - Escola Jacint Verdaguer
- 13 - Escola Bernat Metge
- 14 - Pl Catalunya
- 15 - Lleida - Av. Remolar
- 16 - Av Remolar - Av Onze de Setembre
- 17 - Sant Cosme - Av. Onze de Setembre
- 18 - Av de l'Onze de Setembre - Roure
- 19 - Aeroport - Zona càrrega (Sentit Terminal T1)
- 20 - Aeroport / Terminal T2 - AB