Callejero de Isla de Arosa, Isla de Arousa
Barrios de Isla de Arosa
Listado de Calles de Isla de Arosa
2
- 2ª Travesía do Cantiño
A
- Avenida da Ponte
(secundaria) - Avenida de Castelao
(terciaria) C
- Camiño Área da Segada
- Camiño da Abilleira
- Camiño de Pedrouzos
- Camiño do Agro Vello
- Camino Riasón
E
- EP-9802
- Estrada da Franqueira
P
- Paseo do Cantiño
- Paseo do Nabal
- Paseo Faro Punta Cabalo
(camino) - Praza da Abilleira
(peatonal) - Praza do Campo
(terciaria) - Praza do Regueiro
(carril bici) R
- Rúa a Laxes
- Rúa Agro da Porta
- Rúa Alcalde C. Manuel Graña
- Rúa Campo das Rubas
- Rúa Chasan
- Rúa Costa do Montiño
- Rúa da Fontiña
- Rúa da Salga
- Rúa da Torre
- Rúa da Viña Branca
- Rúa da Viña Tinta
- Rúa das Rubas
- Rúa de Aransa
- Rúa de Bouzas
- Rúa de Congostra
- Rúa de Entrecortiñas
- Rúa de Gradín
- Rúa de Palmeira
- Rúa de Paradela
- Rúa de Pedracerrada
- Rúa de Ramón Cabanillas
- Rúa de Semoíño
- Rúa de Sor Aurora Estévez
- Rúa de Suaviña
- Rúa de Valle-Inclán
(terciaria) - Rúa do Alto da Torre
- Rúa do Barrio da Laxe do Pan
- Rúa do Cabodeiro
(terciaria) - Rúa do Castro
- Rúa do Charco
- Rúa do Con do Forno
- Rúa do Con do Moucho
- Rúa do Cruceiro
- Rúa do Faro
- Rúa do Faro
- Rúa do Faro
(servicio) - Rúa do Lagartiño
- Rúa do Marqués de Bradomín
- Rúa do Nabal
- Rúa do Nicho
- Rúa do Outeiro
- Rúa do Rodel
- Rúa do Xufre
- Rúa dos Carballos
- Rúa dos Castriños
- Rúa Fabal
- Rúa Fondo Cruceiro
- Rúa Irmáns Camba
- Rúa Niño de Agre
- Rúa o Calexón
- Rúa Outeiro do Monte
- Rúa Pombal
- Rúa Priorato
- Rúa Quebrada
- Rúa Revolta
- Rúa Ribeira do Chazo
- Rúa Suaigrexa
T
- Travesía Alcalde C. Manuel Graña
- Travesía da Igrexa
- Travesía da Viña Tinta
- Travesía das Hedras
- Travesía de Entrecortiñas
- Travesía de Palmeira
- Travesía de Ramón Cabanillas
- Travesía de Riasón
- Travesía do Cantiño
- Travesía do Salgueiral
- Travesía Naval
- Travesía Niño de Agre
- Travesía Viña Tinta
Lugares
Pueblos
- Arousa
Aldeas
- As Aceñas
- O Cabodeiro
- O Campelo
- O Monte
- Semoíño
- Testos
Poblaciones
- A Bouza
- Alto de Carreirón
- As Salinas
- Complexo Intermareal Punta de Carreirón
- Con do Forno
- Igafa
- Monte do Santo
- O Con do Forno
- O Faro
- O Testo
- Os Carballos
- Porto das Mulleres