Callejero de Petelos, Mos
Centro Administrativo
Listado de Calles de Petelos
B
- Baixada ao Perral
C
- Camiño Balteiro
- Camiño Cabo da Vella
- Camiño Coto da Camba
- Camiño Coto da Camba - Ramal 1
(servicio) - Camiño da Barxa
- Camiño da Capela
- Camiño da Carballeira
- Camiño da Coviña
- Camiño da Coviña - Ramal 1
(servicio) - Camiño da Estada
- Camiño da Estivada
- Camiño da Estivada - Ramal 1
- Camiño da Estivada - Ramal 2
- Camiño da Estivada - Ramal 3
- Camiño da Fonte
- Camiño da Fonte
- Camiño da Fonte Ouvella
- Camiño da Fontiña
- Camiño da Fontiña
- Camiño da Fontiña - Ramal 1
(servicio) - Camiño da Freixa
- Camiño da Freixa
- Camiño da Freixa - Ramal 1
(servicio) - Camiño da Garabulla
(servicio) - Camiño da Igrexa
- Camiño da Laxe
(servicio) - Camiño da Laxe - Ramal 1
(servicio) - Camiño da Pedreira
- Camiño da Pedreira - Ramal 1
- Camiño da Pedreira - Ramal 2
- Camiño da Porteliña
- Camiño da Porteliña - Ramal 1
- Camiño da Raposeira
- Camiño da Rotea
- Camiño da Rotea
- Camiño da Serra da Auga
- Camiño das Ínsuas
- Camiño das Cabezas
- Camiño das Lagoas
- Camiño das Lagoas - Ramal 1
(servicio) - Camiño das Lagoas, Ramal 2
(servicio) - Camiño das Pozas
- Camiño das Presas
- Camiño das Presas - Ramal 1
- Camiño das Urces
- Camiño das Urces - Ramal 1
(servicio) - Camiño de Arrubial
- Camiño de Arrubial - Ramal 1
- Camiño de Barro - Ramal 1
(servicio) - Camiño de Cebral
- Camiño de Eimonde
- Camiño de Perral
- Camiño de Perral - Ramal 1
- Camiño de Perral - Ramal 2
(servicio) - Camiño de Pregal
- Camiño de Rosalino
- Camiño de Santa Ana
- Camiño do Albergue
- Camiño do Cabezal
- Camiño do Cabezal - Ramal 1
- Camiño do Castro
- Camiño do Cebral
- Camiño do Cocho
- Camiño do Panasco
- Camiño do Panasco - Ramal 1
- Camiño do Panasco - Ramal 2
(servicio) - Camiño do Porto
- Camiño do Pozo Negro
- Camiño do Río
- Camiño do Rexenxo
- Camiño dos Mallóns
- Camiño dos Mallóns
- Camiño Novo
- Camiño Ramilo
- Camiño Vello da Estivada
- Camiño Vello da Estivada
- Camiño Vello das Urces
- Camiño Vello das Urces
- Camiño Volta da Galiña
E
- Estrada da Autovía
- Estrada de Pereiras a Tameiga - Ramal 1
(servicio) - Estrada de Pereiras a Tameiga - Ramal 2
(servicio) - Estrada de Pereiras a Tameiga - Ramal 3
(servicio) - Estrada de Tameiga-Pereiras
- Estrada de Vilanova
- Estrada Real
- Estrada Real - Ramal 1
(servicio) P
- Praza da Capela de San Amaro
R
- Rúa da Autovía
- Rua Volta da Galiña
(servicio) T
- Travesía da Estivada
- Travesía de Arrubial
Lugares
Aldeas
- A Laxe
- Balteiro
- Barro
Barrios
- Petelos